Vonkajšia vianočná výzdoba

EmailGoogle+Facebook

Vianočná výzdoba exteriéru už dávno nie je určená iba pre verejné priestory. Vonkajšia vianočná výzdoba je v posledných rokoch výsadou rodinných domov a záhrad. Zvýšenému dopytu po tomto druhu tovaru sa rýchlo prispôsobili aj naši výrobcovia a preto vám môžeme ponúknuť veľa prvkov vonkajšej vianočnej výzdoby.

baner_vianocne_osvetlenie

Vonkajšie vianočné osvetlenie

Pre navodenie tej správnej vianočnej atmosféry počas dlhých zimných večerov vám odporúčame výzdobu vášho domu či záhrady vonkajším vianočným osvetlením. Toto osvetlenie ma zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a je certifikované pre maximálnu bezpečnosť pri použití v exteriéry.

 

Vonkajšie vianočné dekorácie

Pre vašu záhradu a vonkajšiu časť domu máme v ponuke vianočné dekorácie určené pre exteriér. Vyznačujú sa odolnosťou voči poveternostným vplyvom a veľkým mrazom. Vonkajšie vianočné dekorácie sú rozdelené podľa farby pre jednoduchšiu kombinovateľnosť. Ak máte záujem o výzdobu, ktorá nie je v našej aktuálnej ponuke, ponúkame vám vytvorenie vianočnej dekorácie na mieru. Bližšie informácie vám radi poskytneme priamo v predajni alebo na našich kontaktných telefónnych číslach.

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook