Vianočné osvetlenie

EmailGoogle+Facebook

Na dotvorenie vianočnej nálady nie je nič vhodnejšie ako správne zvolené vianočné osvetlenie. Príjemne blikajúce svetielka už z ďaleka symbolizujú sviatky pokoja a radosti. Čoraz viac populárne je zdobenie si pomocou svetiel aj vonkajšie časti domu či záhrady. Svetelné ozdoby pre vaše okno, svetielka na vianočný stromček, ozdoby do exteriéru a veľa ďalších druhov vianočného osvetlenia nájdete samozrejme aj v našej vianočnej predajni.

baner_vianocne_osvetlenie

LED osvetlenie nielen na vianočný stromček

Veľkej obľube sa v posledných rokoch teší hlavne vianočné LED osvetlenie. Diódové svietidlá majú veľmi dlhú životnosť a spotreba energie je zanedbateľná. Farby svetla sú oveľa jasnejšie a dosiahnuť krištáľovo čistú bielu žiaru už nie je žiadny problém. LED osvetlenie je finančne nenáročné a preto je aj veľmi vyhľadávané. Na dekorovanie domácnosti môžete použiť aj LED osvetlenie na baterky, ktoré si môžete umiestniť kdekoľvek do priestoru, bez potreby zapájania svetiel do elektrickej siete.

 

Vonkajšie vianočné osvetlenie domu

Pripravili sme pre vás širokú ponuku vianočného osvetlenia určeného pre exteriér. Tieto svietidlá sú certifikované a vyznačujú sa zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Medzi najobľúbenejšie patria hlavne osvetlenia v tvare cencúľa alebo pestrofarebné svetelné reťaze.

vianočné osvetlenie fialové

svetelná reťaz

vianočné osvetlenie fialové

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook