Vianočné dekorácie

EmailGoogle+Facebook

Vianočné gule, prírodné ozdoby, adventný veniec, malé vianočné postavičky, vianočné dekorácie rôznych veľkostí či vianočný stromček – všetko toto je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Aj pomocou vianočných dekorácií si vo svojich domovoch vytvárame jedinečnú atmosféru Vianoc.

Vianočné dekorácie, ktoré ponúkame v našej predajni, starostlivo vyberáme na najväčších vianočných veľtrhoch v Európe. Snažíme sa vám priniesť rozmanitú paletu tých najkvalitnejších a najzaujímavejších vianočných dekorácií, aké súčasný trh ponúka. Ozdoby, cez nás, až do vášho domova väčšinou putujú z Holandska, Belgicka, či Nemecka.

baner_vianocne_dekoracie

vianočné dekorácie – e shop

Vianočné dekorácie každého druhu

Naša predajňa ponúka široký výber rôznych druhov vianočných dekorácií. Vianoce podľa seba si môžete spraviť vďaka rôznym typom dekorácií. Svoju domácnosť si môžete vyzdobiť napríklad pomocou vianočných postavičiek, alebo postavičiek v podobe anjelov. Svietniky, či malé svietiace ozdoby na baterky prinesú vianočné svetlo do vašich domovov.

V našej predajni dokonca ponúkame aj vianočné dekorácie, ktoré sami vyrábame. Ide o textilné dekorácie v podobe vankúšov, obrusov, či Mikulášskych vrecúšok, ktoré šijeme z textilov s vianočným motívom. Tieto sa výborne dopĺňajú napríklad s prírodnými dekoráciami. Dekorácie z prírodných materiálov sú obľúbenou voľbou pri dekorovaní pre množstvo domácností. Slamené, či drevené ozdoby sa dajú veľmi ľahko kombinovať napríklad aj s populárnou farbou Vianoc – champagne.

Vianočné stolovanie prináša taktiež možnosť pre využitie vianočných dekorácií. Ako správny základ pre toto slávnostné stolovanie môžete použiť obrus s vianočným motívom. Stôl potom môžete doplniť o dózy alebo taniere s vianočným vzorom. Prípadne stačí na stôl postaviť malú vianočnú dekoráciu a použiť servítky s tematickým motívom Vianoc.

Save

Save

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook