Vianočné stromčeky

EmailGoogle+Facebook

Vianočné stromčeky patria medzi hlavné symboly Vianoc a ich prítomnosť v našej domácnosti dokáže navodiť tú pravú vianočnú atmosféru. Stavanie stromčeka a jeho zdobenie patrí medzi obľúbené činnosti mnohých z nás. Aby bol výsledok uspokojivý, potrebujeme pekný stromček, vhodné ozdoby a hlavne troška estetického cítenia.

baner_vianocne_stromceky

Umelé vianočné stromčeky

Moderná doba prináša so sebou nové trendy, vianočný tovar nie je výnimkou. Použitie živých stromčekov ako vianočnej dekorácie je čoraz zriedkavejšie a do popredia sa dostávajú umelé vianočné stromčeky. Dôvodov pre voľbu vianočného stromčeka zo syntetického materiálu veľa. Asi najdôležitejším faktorom ovplyvňujúcim výber stromčeka ja v dnešnej dobe cena. Kúpou umelého stromčeka sa oslobodíme od každoročnej investície do živého vianočného stromčeka. Odpadnú nám starosti so zháňaním a ušetríme čas. Niektorí z nás uprednostnia umelý stromček vďaka jeho dokonalému vzhľadu a symetrii. V našej predajni ponúkame stromčeky tvorené z 3D ihličia, ktoré na pohľad pôsobí rovnako, ako prírodné ihličie na živom stromčeku.

 

Stromčeky pre rok 2015

Vianočná predajňa v Trnave pre vás pripravila rozsiahlu kolekciu vianočných stromčekov. V ponuke sú stromčeky všetkých cenových kategórií, od tých najjednoduchších až po tie najluxusnejšie. Pri využití služby „Vianoce na kľuč“ vám vianočná predajňa stromček dovezie a priamo u vás doma vyzdobí.

ozdobený vianočný stromčekvianočný stromček svietiacikrásny vianočný stromček

vianočný stromček

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook