Vianočné darčeky

EmailGoogle+Facebook

Sortiment našej vianočnej predajne je naozaj bohatý. Okrem vianočnej výzdoby a stromčekov u nás nájdete aj hodnotné a štýlové predmety ideálne na obdarovanie niekoho blízkeho. Všetok zakúpený tovar vám na požiadanie zabalíme do darčekového balenia. U nás zakúpené dary majú vysokú estetickú hodnotu a potešia každého so zmyslom pre detail.

Keramika

Veľmi obľúbená vďaka svojej univerzálnosti je keramika s vianočnou tématikou. Anjeli, Jezuliatko alebo malý Betlehém sú asi najpredávanejšie prvky nášho sortimentu. Pre všetkých milovníkov malých postavičiek dávame do pozornosti aj naše malé víly, škriatkov alebo snehuliačikov. Pekne zabalené vianočné bytosti sú vhodným darom nielen pre členov rodiny a blízkych ale napríklad aj pre vašich kolegov. Tieto predmety nepodliehajú módnym trendom a určite sa stanú obľúbenou bytovou dekoráciou počas každých vianočných sviatkov.

 

baner_vianocne_darceky

Darčeky z dreva, skla a prírodných materiálov

Darčeky vo forme hodnotných dekorácií sú vyrobené z veľkého množstva materiálov. Správnym výberom je veľmi jednoduché dekoráciu prispôsobiť každému priestoru. Pre domácnosti zariadené v rustikálnom štýle odporúčame výber dekorácie z prírodných materiálov. Tie do prostredia zapadnú a nebudú pôsobiť príliš násilne a gýčovo. Pre moderné domácnosti máme tiež riešenie. Darčeky vo forme sklenenej dekorácie alebo kovového doplnku s vianočnou tématikou.

vianočné darčeky

vianočné dekorácie

vianočný sob

vianočné dekorácie

postavička anjel

postavička anjel

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook