Vianočné ozdoby

EmailGoogle+Facebook

Krásne vianočné ozdoby sú základným stavebným prvkom každého vianočného stromčeka. V ponuke ich je nespočetné množstvo a aj v prípade vianočných ozdôb platí – koľko ľudí, toľko chutí. Pre niekoho je snom bohato zdobený vianočný stromček zdobený luxusnými vianočnými ozdobami, niekto uprednostní jednoduchosť. Aj farebnosť stromčeka je vecou vkusu jednotlivca. Záleží len na vás, či zvolíte jemné a decentné farby alebo budú váš stromček zdobiť farby žiarivé.

baner_vianocne_ozdoby

Vianočná hviezda alebo špic

Začnime s ozdobou na stromček, ktorá prichádza pri zdobení na rad ako posledná. Ide o vianočnú hviezdu. Tá sa umiestňuje na najvyššiu vetvičku, na vrchol stromčeka. Vianočná hviezda je určitých druhom kresťanskej symboliky. Ak sa na váš stromček hviezda moc nehodí, vyberte si z našej ponuky iné ozdobné zakončenie stromčeka. V ponuke je napríklad aj obľúbený špic na vianočný stromček.

Girlandy, stuhy, reťaze

Dotvorenie finálneho vzhľadu stromčeka závisí od výberu správnych dekorácií. Stuhy a reťaze v rôznych farebných kombináciách sú na tento účel priam ideálne. Hitom tohto roka je kombinácia bielej s červenou, fialovou a oranžovou. Zlatá farba je už troška na ústupe, ale stále patrí medzi veľmi obľúbené.

vianočné ozdoby

vianočné ozdoby detail

vianočná hviezda

vianočné ozdoby

vianočné ozdoby vtáčik

vianočné ozdoby

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook