Vianočné gule

EmailGoogle+Facebook

Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou našich domácností počas celých vianočných sviatkov. Pohľad na neho v nás prebúdza spomienky a ako symbol Vianoc nenásilne šíri okolo seba príjemnú vianočnú atmosféru. Výzdoba vianočného stromčeka je v každom prípade individuálna a závisí od štýlu domácnosti a od estetického cítenia jej členov.

Ak sú súčasťou výzdoby vášho vianočného stromčeka aj vianočné gule, pozrite sa na ponuku našej vianočnej predajne. Bohatosť sortimentu z tejto oblasti vás určite milo prekvapí. Rôznorodosť farebných variácií, motívov a použitých materiálov vytvára ideálne podmienky pre jednoduchý výber tohto typu vianočnej výzdoby. Hitom tohto roku sú sklenené vianočné gule vo farbe biela, champagne a červená.

baner_vianocne_gule

Sklenené vianočné gule

Na naše vianočné stromčeky sa vracajú časom osvedčené sklenené vianočné gule. Pôsobia luxusne a s lacnými plastovými guľami ich len ťažko môžeme porovnávať. Lesk a zrkadlový odraz sú ich hlavnými výhodami. Sú mierne finančne náročnejšie, než nekvalitné plastové gule, ale ich kúpu vám môžeme iba vrelo odporučiť. Väčšina sklenených gulí v našej ponuke je ručne maľovaná alebo zdobená. Každá jedna je teda originál. Ak Vás zaujíma aktuálna kolekcia vianočných gulí, navštívte náš eshop. Ešte širšiu ponuku vianočných ozdôb a gulí nájdete v našich vianočných predajniach.

Vianočné gule s motívom

V ponuke našej vianočnej predajne nesmú chýbať ani ručne zdobené vianočné ozdoby. Vianočné dekorácie s motívmi zimy, snehuliakov a vianočných darčekov dokážu spestriť každý vianočný stromček.

Save

Save

Save

Save

vianočná výzdoba modrá

vianočné ozdoby

vianočné ozdoby

vianočná guľa biela

biele vianočné gule

vianočné gule

Zobraziť celú fotogalériu
EmailGoogle+Facebook