EmailGoogle+Facebook

Čas Vianoc sa blíži a my už tradične v tomto období pripravujeme našu čarovnú vianočnú predajňu. Ani sa nám nechce veriť, že to bude už ôsma vianočná predajňa. Prvú sme pre Vás otvorili už v roku 2009. Pomaličky sa teda blížime k 10. výročiu. :-)

Tento rok otvárame vianočnú predajňu 24. októbra v našom interiérovom štúdiu STYL design na Starohájskej ulici 9/A v Trnave. Môžete sa tešiť na krásne 3D vianočné stromčeky, unikátne dekorácie a adventné vence, vianočné obrusy alebo vianočné ozdoby v rôznych štýloch.

Po dušičkách sa do vianočného šatu prezlečie aj naše nové kvetinárstvo Sedmokráska, ktoré nájdete na Paulínskej ulici 20 v Trnave /budova balakovo/, v ktorom nájdete vianočné ozdoby v aktuálnych trendoch vintage a prírodných motívoch. Vianočný tovar tam bude v ponuke približne od 4. novembra.

V polovici novembra plánujeme aj otvorenie nášho vianočného stánku v nákupnom centre City Arena, ktorý tento rok nájdete na 1. poschodí oproti Panta Rhei a H&M. V ponuke budú 3D vianočné stromčeky, vianočné ozdoby a dekorácie v rôznych štýloch. Samozrejmosťou budú tradičné adventné vence a dekorácie so sviečkami našej výroby, či úplne nová kolekcia vianočného textilu.

Tohtoročnou novinkou je vianočná predajňa v Bratislave. Vianočný stánok plný vianočných ozdôb a dekorácií otvoríme po 15. novembri v nákupnom centre OC Central. Na ploche 42m² nájdete všetko, čo na dokonalú vianočnú výzdobu potrebujete.

Stánok nájdete na -1. podlaží vedľa supermarketu Billa.

Časť vianočného sortimentu si môžete objednať online na našom e-shope www.vianocneozdoby.sk, ktorý sa po 4. úspešných sezónach dočkal kompletného redizajnu. Je oveľa prehľadnejší a ponúka väčšie množstvo filtrov na triedenie tovaru. Po novom sme zaradili produkty aj do šiestich štýlov, aby bolo nakupovanie príjemnejšie a jednoduchšie.

Rok 2016 je teda plný noviniek a my sa už tešíme, ako Vám pomôžeme vyčariť tú pravú vianočnú atmosféru pre Váš domov. V našich predajniach Vám vieme pomôcť formou poradenstva a ak sa stanete jedným z našich klientov, pravú vianočnú atmosféru Vám vytvoríme na mieru vlastnoručne u Vás doma alebo vo firme.

EmailGoogle+Facebook