EmailGoogle+Facebook

Našu prácu nájdete od 24.11.2014 aj v štúdiách relácie TV JOJ – V siedmom nebi. Nové priestory tak skrášľuje 3,2 metrový živý stromček odetý do našej výzdoby a veľký 20 kilogramový adventný veniec zo živej čečiny.

Ako prebiehalo zdobenie?

Rozhodli sme sa zvoliť jemné tóny bielej, zlatistej champagne, aby sme ladili s výzdobou samotného interiéru. Na stromčeku nájdete 600 LED svetielok, ktoré rozjasnia nie len samotný stromček, ale aj jeho okolie. Celkovo nám jeho dekorovanie trvalo 4 hodiny, mali sme tak dosť času vyhrať sa pri zdobení. Použili sme 120 vianočných gúl v kombinácií s hviezdičkami, trblietajúcimi srdiečkami a anjelikmi. Stromček žiariaci na všetky strany teraz vidno majestátne stáť v pozadí.

Adventný veniec s priemerom 75 centimetrov je vyrobený zo živej čečiny a obsahuje biele oválne sviečky spolu s ozdobami podobného druhu, aký nájdete na stromčeku. Naše aranžérky zapojili všetky svoje ruky a stihli ho pripraviť za 7 hodín.

 

Snažili sme sa navodiť tú správnu atmosféru rozprávkových Vianoc a sviatočnej pohody. Dúfame, že sa nám to podarilo!EmailGoogle+Facebook