EmailGoogle+Facebook

Do ponuky našej predajne každoročne pribúdajú tie najhorúcejšie novinky z oblasti vianočných trendov. Aké vianočné ozdoby budú tento rok módne a čo nové nám pribudlo v predajni vám hneď prezradíme.

Nech sa stromček trbliece

Krásne trblietavé vianočné gule, ktoré stromček rozžiaria aj bez svetla. Trendom na tento rok sú gule metalických farieb a s vysokým leskom, aby sa ozdoby nádherne trblietali. Takéto ligotavé gule sa určite zapáčia každej strake. Môžu sa doladiť do farby stromčeka, alebo sa dajú použiť ako kontrastný detail.

vianocna dekoracia

vianocna dekoracia na stromcek

baner_uvod_sortiment

 

Zvieratká a postavičky na stromčeku

Milý detail medzi všetkými ozdobami určite vytvoria zvieratká a vianočné postavičky. Tento rok sú špeciálnou novinkou priesvitné vianočné gule, ktoré vo svojom vnútri ukrývajú zvieratko. Takáto ozdoba pôsobí nesmierne zaujímavo a váš stromček zaručene oživí. Na oživenie môžete použiť tiež ozdoby v tvare vianočných postavičiek. Nielen zvieratká, ale aj postavičky baletiek, či snehuliakov nájdete v našom obchode.

snehuliak

sova

baletka

baletka

vianocna gula

vianocna gula

Set vianočných gúľ

Nájdete u nás rôzne sety vianočných ozdôb, tento rok nám však pribudlo zopár naozaj zaujímavých noviniek. Všetky sa nesú vo veľmi milom štýle, vyobrazené sú na nich farebné motívy, ktoré sa nám spájajú s Vianocami – sovičky, hviezdy, či stromčeky. Doplnené sú o látkové aplikácie, v jednom sete sú dokonca ako ozdoby použité farebné gombíky.

vianocne ozdoby

vianocne ozdobyvianocne ozdoby

baner_uvod_sortiment

A na čo všetky tie ozdoby zavesiť? Máme pre vás pár noviniek aj v radoch umelých stromčekov. Najžiadanejšou novinkou je náš stromček Normandská jedľa, ktorý je imitáciou pravej Normandskej jedličky. Tento stromček sa od ostatných odlišuje svojim výnimočným modrastým sfarbením ihličia. Tvarom aj farbou pôsobí ako živý stromček, ktorý vám svojim vzhľadom do domácnosti prinesie severský nádych.

Ak by ste si doma radi navodili pocit zimnej rozprávky, rozhodne vám odporúčame siahnuť po zasneženom stromčeku. Imitácia snehu na tomto stromčeku je vysokej kvality, preto sneh neopadáva a nie je oňho potrebná žiadna špeciálna starostlivosť.

Umelý stromček s umelými šiškami, aj to je jedna z našich tohtoročných noviniek. Tento stromček so šiškami poskytuje najvernejšiu imitáciu živého stromčeka. Pre viac realistický vzhľad veľkosť poschodí s ihličím nepostupuje kontinuálne od najširšieho po najužšie, ale jednotlivé užšie poschodia sa striedajú so širšími.

Ak sa vám nechce každý rok rozmotávať svetelné reťaze, máme pre vás stromček so zabudovanými LED svetlami. Pri tomto stromčeku nebudete mať viac starosti s vypálenými žiarovkami na svetelných reťaziach. Stromček s LED svetielkami obsahuje skoro 500 žiaroviek, ktoré majú veľmi dlhú svietivosť a stromček tak vydrží svietiť niekoľko rokov. Tento stromček je kópia jedle Fraser pôvodom z Apalačských hôr v USA.

vianocny stromcek LEDumely vianocny stromcek

vianocny stromcek

umely vianocny stromcek

umelcy vianocny stromcek

 

baner_vianocne_stromceky

 

EmailGoogle+Facebook