EmailGoogle+Facebook

Vianočná sezóna 2015 bola pre nás naozaj nezabudnuteľná. Dosiahli sme viacero úspechov, ktoré nás tešia ešte teraz. Jedným azda z tých najväčších, bola možnosť pripraviť vianočnú výzdobu pre celoslovenskú sieť hypermarketov Terno, Hypernova a Moja samoška.

A ako sa to celé tvorilo? Celý proces bol pomerne namáhavý, len prípravy na samotné zdobenie trvali viac ako mesiac. Tvorili sme, kombinovali a vymýšľali tak, aby vznikla čo najkrajšia a hlavne zaujímavá vianočná výzdoba, no zároveň jednotná pre celú sieť obchodov. Dokopy sme vyzdobili až 123 predajní, pričom 18 najväčších z nich sme prišli vyzdobiť osobne. Do zvyšných 105 predajní sme balíčky s výzdobou poslali. 18 predajní sme zdobili až 6 dní, počas ktorých sme najazdili približne 1 800 kilometrov. Do týchto predajní sme pripravili 16 vianočných stromčekov vo výške 230cm a dva naozaj vysoké kúsky, ktoré mali 425 cm. Dokopy sme použili viac než 1,5 kilometra čečinových girlánd a vyše 500 dekorácií. Trúfate si odhadnúť, koľko ozdôb bolo potrebných na takúto obrovskú výzdobu? My vám to prezradíme. Na výzdobu všetkých stromčekov, girlánd a dekorácií sme použili viac než 15 000 kusov vianočných gúľ a ozdôb. A to je podľa nás slušné číslo!

Takže ak ste počas Vianoc nakupovali v týchto obchodoch, mohli ste si všimnúť výzdobu od nás. Ak si na to pamätáte, budeme radi, keď nám dáte vedieť váš názor na túto výzdobu.

EmailGoogle+Facebook