EmailGoogle+Facebook

Vianočná sezóna 2017 ubehla rýchlosťou svetla. Ešte sme nestihli pobaliť vianočné ozdoby a dekorácie vo všetkých predajniach a už sme boli na ceste na Christmasworld 2018. Na výstavu, kde pre Vás tradične každý rok objednávame väčšinu tovaru na nadchádzajúce Vianoce. Aby ste si opäť mohli vybrať z trendových ozdôb a dekorácií pre čo najkrajšie sviatky.

Vianočné trendy na rok 2018

Podľa PANTONE bude farba tohto roka fialová – Ultra Violet, no na Christmasworld 2018 nebola taká výrazná ako sme čakali. Dodávatelia v tejto farbe ponúkali len minimum vianočných ozdôb a dekorácií.

Vo Frankfurte tento rok dominovala červená, cyklamenová a bordová farba. Čo ale vystihuje Christmasworld 2018, je rozmanitosť. Prelínali sa tu všetky štýly a farby.

Počas celej výstavy sme hľadali nejaký prvok, farbu alebo štýl, podľa ktorého by sme definovali aktuálny trend. Zhodli sme sa v tom, že tohtoročné Vianoce budú rozprávkové. Rozprávkové postavičky ako víly, jednorožce, baletky a trpaslíci, boli na Christmasworld na každom kroku. Dokonca sme narazili na vyobliekané zajace ako z Alice v krajine zázrakov. Žaby, sovy a soby sa takisto nenechali zahanbiť a obliekli si to najlepšie, čo našli v šatníku.

Celkovo sme tam narazili na mnoho postavičiek, z ktorých sme mali pocit, akoby sme sa ocitli v nejakej rozprávke. V jednom showroome sme dokonca narazili na stromček vyzdobený Mimoňmi. :-)Ako to vidia dizajnéri?

Dizajnéri sa opäť odviazali a určili 4 hlavné trendy, resp. štýly, ktoré by mali tvoriť základ vianočnej výzdoby pre rok 2018.

Životné dedičstvo

Tento štýl prenáša tradičné ručné zručnosti z rozmanitých kultúr do modernom smeru. Je plný životnej sily a energie. Upozorňuje na seba silnými farbami ako napríklad horčicová, benzínová a červená. Obzvlášť používané sú vzory vychádzajúce z folklórnych a etnických motívov.

dedičstvo

Eklektická zbierka

Tento extravagantný trend kombinuje zdanlivé kontrasty ako napríklad kryštály, fólie, perly a zrkadlové sklo s hravými detailami. Zveličené tvary a vzory vytvárajú prekvapivý efekt koláže v ružovej, citrónovej, mandarínkovej, azúrovej, ružovo-červenej, čiernej a zlatej farbe.

zbierka

Vyvážená triezvosť

Purizmus dizajnu – inšpirovaný hlavne svetlými farebnými drevami, matnou mosadzou a lesklými čiernymi povrchmi japonskej estetiky, nachádza cit v nenápadných prírodných tónoch. Rozmedzie farieb nachádza v čisto bielej, ružovo zlatej či v lesklej od chladno sivej, hlboko červenej až po čiernu.

03

Nádherná história

Luxusné a elegantné prvky zobrazuje netradičným a moderným spôsobom. Vzácne a polo vzácne kamene, perly a mramor sú kombinované s tmavými, nasýtenými farbami, spolu s kontrastom v avanturínom, akvamarínom a zlatom.

04

 

Vianočné trendy určujete VY :-)

Pri tvorbe vianočnej výzdoby je najdôležitejšie, aby robila radosť vám, vašej rodine a vašim blízkym. Každý sa cíti dobre v inom prostredí. Vianočná výzdoba by preto mala ladiť s vaším interiérom a prostredím, v ktorom ju tvoríte.

Ako bude vyzerať vaša tohtoročná výzdoba?

Ak neviete alebo potrebujete poradiť, sme tu pre vás. Kontaktovať nás môžete napríklad emailom na info@vianocneozdoby.sk.

 

 

 

 

EmailGoogle+Facebook