EmailGoogle+Facebook

Na prebiehajúcu vianočnú sezónu sme pre Vás pripravili úplne nový e-shop. Nezmenil sa len jeho dizajn. Aby bolo pre Vás nakupovanie vianočných ozdôb a dekorácií čo najpohodlnejšie, pridali sme niekoľko filtrov. Pomôžu Vám tak lepšie sa zorientovať v našej ponuke vianočných stromčekov, ozdôb a dekorácií. Môžete si napríklad zvoliť, že chcete nakupovať iba nerozbitné ozdoby na stromček. Je to praktické najmä pre ľudí, ktorí majú malé deti, či domáce zvieratká, ktoré rady vyskakujú na vianočný stromček. :-)

 

Najdôležitejšou novinkou je ale možnosť nakupovať vianočné ozdoby a dekorácie podľa rôznych štýlov. Jeden štýl sa bude meniť každú sezónu podľa aktuálnych trendov vo vianočnej výzdobe. Tento rok je trendom všetko staré, teda vintage. Na našom e-shope nájdete vianočné ozdoby v tomto štýle pod názvom “U babičky na povale”.

Produkty sú celkovo zaradené do 6-tich štýlov:

Sviatočná elegancia

Jeden z dlhodobo najobľúbenejších štýlov charakterizujú vianočné ozdoby a dekorácie v odtieňoch krémovej, champagne a zlatej. My ho pri realizáciách výzdob pre našich klientov radi jemne dopĺňame medenou a hnedou. Túto sezónu aj s jemným nádychom štýlu vintage. 

Dotyk prírody

Veľmi aktuálny štýl už tretiu sezónu a určite ešte chvíľku na scéne zotrvá. Charakterizujú ho prírodné materiály, napríklad drevo a motívy zvierat. Veľmi obľúbené sú sovy, soby, jelene, či veveričky. 

Červeno – zlatá klasika

Výrazná zlatá a sýta červená. Celosvetovo veľmi obľúbená vianočná kombinácia, ktorá sa často dopĺňa zelenou farbou. Výzdoba v tomto štýle je vždy veľmi rozmanitá a tak krásne vianočná. :-)

santa

 

Ľadové kráľovstvo

Dominantná farba v tomto vianočnom štýle je samozrejme biela. Zasnežené vianočné stromčeky s bielymi lesklými alebo trblietavými ozdobami v kombinácii s ľadovo striebornými vianočnými dekoráciami. Krásne ľadové medvede alebo polárne sovy sediace na vianočnom stromčeku. Na dotvorenie ľadovej atmosféry sa hodí aj zopár modrých alebo belasých vianočných ozdôb.umely stromcek

vianočné ozdoby

 

Detský sen

Do tejto kategórie by sme kľudne mohli zaradiť 80% vianočných ozdôb a dekorácií z našej ponuky. :-) Deti milujú Vianoce a všetko, čo k nim patrí. Vytvorili sme kategóriu, kde si ľahšie vyberiete vianočné ozdoby, ktoré majú deti v obľube. Nájdete tam rôzne zvieratká, bábiky a maľované vianočné gule. Takisto si môžete prezrieť aj kolekciu vianočného textilu s detským motívom.

anjel

 

U babičky na povale

Najaktuálnejší trend tejto vianočnej sezóny. Celá výstava Christmasworld 2016 vo Frankfurte bola práve o tomto štýle. Veľmi dobre sa kombinuje so štýlom dotyk prírody. Hlavnú úlohu tu hrá medená farba, kov a drevo.

vintage styl

 

Dúfame, že Vám týmto rozdelením vianočných ozdôb a dekorácií v našom e-shope spríjemníme nákup vianočnej výzdoby. Radi privítame aj Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie. Tvorba vianočnej výzdoby by mala byť predsa zábava. :-)

EmailGoogle+Facebook