EmailGoogle+Facebook

Vianočná predajňa bude tento rok na dvoch miestach! Samozrejme, stále ostávame na Starohájskej ulici, ktorá je naším celoročným sídlom. Na vianočné obdobie pridávame ďalšiu prevádzku, ktorá už je otvorená trnavskej City Aréne. Na oboch miestach nájdete všetko potrebné pre vaše Vianoce – od vianočných dekorácií, cez rôzne vianočné ozdoby až po umelé vianočné stromčeky.

Predajňa v City Aréne bude ale niečím výnimočná. Ak ju navštívite, budete sa môcť odfotiť pred fotostenou, ktorú sme pre vás pripravili. Ide o krásne naaranžované zátišie s vianočnou tématikou. Získate tak krásnu vianočnú fotku, ako z ateliéru.

IMG_6482

 

Navyše sa budete môcť zapojiť do zaujímavej súťaže, ktorú sme pre vás pripravili. Stačí, ak sa odfotíte pri našom vianočnom zátiší a fotku nám následne pošlete. Kreativite sa samozrejme medze nekladú. Či budete veselí, zamračení, alebo v kostýme, je to len na vás! Ide o to, aby ste sa nielen súťaže zúčastnili, ale hlavne sa pri tom aj zabavili. Fotografiu nám zašlite na mail sutaz@vianocnapredajna.sk najneskôr do 13. 12. 2015*. Všetky fotografie, ktoré nám zašlete, 14. 12. 2015 zverejníme na našom Facebooku. Za súťažné fotky sa bude hlasovať prostredníctvom lajkov, fotka s najvyšším počtom lajkov vyhráva. A o čo sa súťaží? Vyhrať môžete krásny 3D vianočný stromček New York, vo výške 185 cm so zabudovanými LED svetlami. Za jednu fotku vianočný stromček? To sa veru oplatí!

Želáme vám teda pri súťažení veľa šťastia a zábavy. Pozrite si, ako to vyzerá vo Vianočnej predajni v City aréne.

* Pre veľký záujem sme pôvodný termín 8. 12. 2015 zmenili na 13. 12. 2015 a vy tak máte viac času na zapojenie sa do súťaže. 

 

EmailGoogle+Facebook