EmailGoogle+Facebook

vianocne-dekoracie

Takto o necelé dva mesiace opäť zasadneme k prestretému stolu a spoločne so svojimi najbližšími budeme tráviť nádherné rodinné chvíle. Aj napriek aktuálnym okolnostiam a obmedzeniam veríme, že Vianoce 2020 budú neobyčajné. A práve preto sme tento rok pre vás pripravili ešte bohatší sortiment s množstvom noviniek z našej vlastnej dielne.

Novinky na vianočnom eshope

Nielen v našich predajničkách na vás čaká množstvo nového tovaru. Nakoľko sa situácia s otváraním a zatváraním centier neustále mení, snažíme sa čo najviac našich produktov ponúkať aj prostredníctvom nášho internetového obchodu vianocneozdoby.sk.

Čaká tam na vás široký sortiment vianočných ozdôb a dekorácii, vianočnej keramiky, ale aj textilu s vianočným motívom. Čím je tento rok oproti ostatným výnimočný?

vianocna-keramika-veniec

Originálne produkty priamo z našej dielne

Túžba tvoriť pre vás niečo originálne, čo nikde inde nenájdete, nás ženie už od začiatku a inak tomu nie je ani tento rok. Aj preto sme pre vás vyrobili originálne vianočné dekorácie, kde je každý produkt jedinečný a zároveň niečím výnimočný.

adventne-vence

Vianočné dekorácie

Z vianočných dekorácií pre vás máme v ponuke originálne adventné vence, adventné svietniky a rôzne ďalšie dekorácie. Prvýkrát u nás nájdete aj vence na dvere z našej dielne. Už sa nevieme dočkať, čo na ne poviete. :)

Vyzerajú ako živé

Napriek tomu, že naše vianočné dekorácie vyzerajú ako živé, pri ich výrobe používame umelú čečinu. Výsledok je teda naozaj prirodzený a budí dojem, že ide o živú čečinu, ale zdanie klame. Jediný živý prvok v našich adventných vencoch a svietnikoch sú šišky, ktoré pravidelne zbierame v našich slovenských lesoch.

vianocne-svietniky

Vianočný textil

V tohtoročnej ponuke textilu máme množstvo krásnych nových vzorov, ktoré u vás doma vyčaria tú pravú vianočnú atmosféru. Nájdete u nás tri veľkosti obrusov pre to pravé vianočné stolovanie a jednu veľkosť ozdobných vankúšov šitých priamo u nás v dielničke.

vianocny-textil

Obľúbená vianočná keramika

Vianočná keramika sa už minulý rok tešila veľkému záujmu. Aj preto sme pre vás prichystali krásne nové kolekcie. Nájdete u nás široký sortiment obedových a dezertných tanierov, podnosov, hrnčekov či misiek z rôznych materiálov, ako napríklad porcelán či keramika. V kolekcii keramiky pre vás máme aj obľúbené darčekové balenia hrnčekov so strúhadielkom na zázvor a s lyžičkou či s kovovou maketou na tvorbu posypu vo vianočnom vzore na vaše kakao či kapučíno.

vianocna-keramika

Ďalší vianočný sortiment

Nezabudli sme ani na milované snežítka, rôzne vianočné postavičky, najmä luskáčikov, na sklenené svietniky či LED svetlá a dekorácie. To všetko dopĺňajú darčekové tašky rôznych veľkostí a rôznorodé vianočné ozdôbky na stromček.

luskacik

 

A aké by to boli Vianoce bez vianočného stromčeka? U nás si vyberiete zo stromčekov, ktoré vyzerajú ako živé.

Tak príďte do jednej z našich vianočných predajní alebo navštívte náš internetový obchod a doprajte si ničím nerušené a nádherné Vianoce.

EmailGoogle+Facebook