EmailGoogle+Facebook


U nás, vo Vianočnej predajni, nájdete rozmanitú ponuku vianočných dekorácií. Ak by ste však mali záujem o niečo špeciálne a jedinečné, v našej predajni tiež ponúkame dekorácie, ktoré šijeme z látok s vianočným motívom. Ide o našu vlastnú výrobu, nakoľko všetky dekorácie vyhotovujeme priamo u nás v predajni.

 

V našej ponuke máme množstvo druhov látok s vianočnými motívmi. Decentné krémové, hravé s vianočnými zvieratkami, či elegantné s červenými pásikmi a mnoho iných – z tejto ponuky si určite vyberiete to pravé pre vašu domácnosť. Všetky látky sú samozrejme veľmi jemné a príjemné na dotyk, zložené z 80% bavlny a 20% polyesteru. Pri našej práci si špeciálne dávame záležať na jej kvalite, a preto je aj precízne šitie pre nás samozrejmosťou.

 

baner_textil

 

Z vianočných látok ponúkame ušité vankúše, štóly, Mikulášske vrecúška, či obrusy vo viacerých veľkostiach. Všetky produkty sú dostupné v našej kamennej predajni a tiež aj na našom e-shope www.vianocneozdoby.sk. V prípade, že by ste mali záujem o špecifické rozmery na obrus, či vankúš, ponúkame vám tiež možnosť zákazkového šitia.

 

vianočné vankúše

vianočné vankúše

vianočné stolovanie

vianočné stolovanie

vianočné dekorácie

vianočné stolovanie

vianočné dekorácie

mikulášske vrecko

sob

EmailGoogle+Facebook