Novinky

  • Vianočné trendy na rok 2015

    Pár hodín po tom, čo sme sa vrátili z najväčšieho vianočného veľtrhu v Európe, z najväčšej „oslavy“ vianočnej atmosféry a radosti, z mimoriadneho Christmasworld 2015 vo Frankfurte, sme sa ešte čítať viac →

  • Vyzdobili sme siedme nebo

    Našu prácu nájdete od 24.11.2014 aj v štúdiách relácie TV JOJ – V siedmom nebi. Nové priestory tak skrášľuje 3,2 metrový živý stromček odetý do našej výzdoby a veľký 20 čítať viac →

Novinky do schránky

Odoberajte informácie o novinkách, súťažiach a akciách priamo na váš email.

Otváracie hodiny

pondelok - piatok
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 14:00

Vianočné stromčeky

Vianočné stromčeky patria medzi hlavné symboly vianoc a ich prítomnosť v našej domácnosti dokáže navodiť tú pravú vianočnú atmosféru. Stavanie stromčeka a jeho zdobenie patrí medzi obľúbené činnosti mnohých z nás. Aby bol výsledok uspokojivý, potrebujeme pekný stromček, vhodné ozdoby a hlavne troška estetického cítenia.

vianočné stromčeky na www.vianocneozdoby.sk

Umelé vianočné stromčeky

Moderná doba prináša so sebou nové trendy, vianočný tovar nie je výnimkou. Použitie živých stromčekov ako vianočnej dekorácie je čoraz zriedkavejšie a do popredia sa dostávajú umelé vianočné stromčeky. Dôvodov pre voľbu vianočného stromčeka zo syntetického materiálu veľa. Asi najdôležitejším faktorom ovplyvňujúcim výber stromčeka ja v dnešnej dobe cena. Kúpou umelého stromčeka sa oslobodíme od každoročnej investície do živého vianočného stromčeka. Odpadnú nám starosti so zháňaním a ušetríme čas. Niektorí z nás uprednostnia umelý stromček vďaka jeho dokonalému vzhľadu a symetrii.

Stromčeky pre rok 2014

Vianočná predajňa v Trnave pre vás pripravila rozsiahlu kolekciu vianočných stromčekov. V ponuke sú stromčeky všetkých cenových kategórií, od tých najjednoduchších až po tie najluxusnejšie. Pri využití služby „Vianoce na kľuč“ vám vianočná predajňa stromček dovezie a priamo u vás doma vyzdobí.