Novinky

  • Vianočné trendy na rok 2015

    Pár hodín po tom, čo sme sa vrátili z najväčšieho vianočného veľtrhu v Európe, z najväčšej „oslavy“ vianočnej atmosféry a radosti, z mimoriadneho Christmasworld 2015 vo Frankfurte, sme sa ešte čítať viac →

  • Vyzdobili sme siedme nebo

    Našu prácu nájdete od 24.11.2014 aj v štúdiách relácie TV JOJ – V siedmom nebi. Nové priestory tak skrášľuje 3,2 metrový živý stromček odetý do našej výzdoby a veľký 20 čítať viac →

Novinky do schránky

Odoberajte informácie o novinkách, súťažiach a akciách priamo na váš email.

Otváracie hodiny

pondelok - piatok
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 14:00

Vianočné gule

Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou našich domácností počas celých vianočných sviatkov. Pohľad na neho v nás prebúdza spomienky a ako symbol vianoc nenásilne šíri okolo seba príjemnú vianočnú atmosféru. Výzdoba vianočného stromčeka je v každom prípade individuálna a závisí od štýlu domácnosti a od estetického cítenia jej členov.

 

vianočné gule na www.vianocneozdoby.sk

 

Ak sú súčasťou výzdoby vášho vianočného stromčeka aj vianočné gule, pozrite sa na ponuku našej vianočnej predajne. Bohatosť sortimentu z tejto oblasti vás určite milo prekvapí. Rôznorodosť farebných variácií, motívov a použitých materiálov vytvára ideálne podmienky pre jednoduchý výber tohto typu vianočnej výzdoby. Hitom tohto roku sú sklenené vianočné gule vo farbe biela, fialová a červená.

Sklenené vianočné gule

Na naše vianočné stromčeky sa vracajú časom osvedčené sklenené vianočné gule. Pôsobia luxusne a s lacnými plastovými guľami ich len ťažko môžeme porovnávať. Lesk a zrkadlový odraz sú ich hlavnými výhodami. Sú o trošku finančne náročnejšie ale ich kúpu vám môžeme iba vrelo odporučiť.

Vianočné gule s motívom

V ponuke našej vianočnej predajne nesmú chýbať ani ručne zdobené vianočné ozdoby. Vianočné dekorácie s motívmi zimy, snehuliakov a vianočných darčekov dokážu spestriť každý vianočný stromček.