Novinky

  • Tieto vianoce servírujeme…

    Dlho očakávaný čas zimného spánku, perníkov a predovšetkým darčekov nám už pomaly ale isto klope na dvere. Spríjemnite si aj tento rok najkrajšie sviatky roka produktami z našej vynovenej predajne, čítať viac →

  • Suťaž o vianočný stromček

    Aj tento rok máme pre Vás súťaž! Stačí nakúpiť tovar v hodnote nad 50€ a budete zaradení do súťaže o tento vianočný stromček: www.vianocneozdoby.sk/zasnezeny-vianocny-stromcek-150cm.html čítať viac →

Otváracie hodiny

pondelok - piatok
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 14:00

Vianočné gule

Vianočný stromček je neodmysliteľnou súčasťou našich domácností počas celých vianočných sviatkov. Pohľad na neho v nás prebúdza spomienky a ako symbol vianoc nenásilne šíri okolo seba príjemnú vianočnú atmosféru. Výzdoba vianočného stromčeka je v každom prípade individuálna a závisí od štýlu domácnosti a od estetického cítenia jej členov.

 

vianočné gule na www.vianocneozdoby.sk

 

Ak sú súčasťou výzdoby vášho vianočného stromčeka aj vianočné gule, pozrite sa na ponuku našej vianočnej predajne. Bohatosť sortimentu z tejto oblasti vás určite milo prekvapí. Rôznorodosť farebných variácií, motívov a použitých materiálov vytvára ideálne podmienky pre jednoduchý výber tohto typu vianočnej výzdoby. Hitom tohto roku sú sklenené vianočné gule vo farbe biela, fialová a červená.

Sklenené vianočné gule

Na naše vianočné stromčeky sa vracajú časom osvedčené sklenené vianočné gule. Pôsobia luxusne a s lacnými plastovými guľami ich len ťažko môžeme porovnávať. Lesk a zrkadlový odraz sú ich hlavnými výhodami. Sú o trošku finančne náročnejšie ale ich kúpu vám môžeme iba vrelo odporučiť.

Vianočné gule s motívom

V ponuke našej vianočnej predajne nesmú chýbať ani ručne zdobené vianočné ozdoby. Vianočné dekorácie s motívmi zimy, snehuliakov a vianočných darčekov dokážu spestriť každý vianočný stromček.